دوربین مدار بستهدوربین مدار بسته گردان

دوربین مداربسته AXIS

نمایش محصولات

 

q6000e_en.jpg

معرفی کمپانی اکسیس سوئد
اکسیس ( Axis ) يک شرکت سوئدي توليد كننده تجهيزات IT است که راهكارهاي تحت شبکه را براي سيستمهاي نظارتي حرفه اي ارائه مي دهد. این کمپانی در سال 1984 با هدف تولید تجهیزات الکترونیکی که بر پایه استانداردهای شبکه کار می کنند توسط آقایان Martin Gren , Mikael Karlsson در شهر صنعتی Lund سوئد تاسیس شد.

 Axis رهبر اصلي صنعت نظارت تصويري ديجيتال در جهان ، اولين و موثرترين كمپاني در زمينه تحول سيستمهاي نظارتي آنالوگ به ديجيتال مي باشد. محصولات  Axis و تمرکز آن بر تدابير نظارت تصويري امن ، جهت انتقال تصوير از راه دور و ديگرتدابير مبتکرانه ، راه را براي پيشرفت اين تکنولوژي عظيم هموار نموده است.

کمپانی  Axis درحال حاضر با تاسیس 30 شعبه در کشورهای مختلف جهان و همکاری با 888 نفر مهندس که بیش از 300 نفر آنها را محققین برجسته و اساتید دانشگاههای معتبر جهان تشکیل می دهند حضوری فعال در صنعت نظارت تصویری جهان دارد. این شرکت پس از 12 سال کسب تجربه در زمینه تولید تجهیزات شبکه در سال 1996 موفق به تولید و ارائه اولین IP Camera در جهان گردید. تا کنون بیش از یک ونیم میلیون دستگاه دوربین تولید شده توسط این کمپانی مطرح در نقاط مختلف سراسر جهان نصب و در حال بهره برداری است.

در حال حاضر این کمپانی معتبر با تولید وارائه بیش از یکصد مدل مختلف دوربین بهمراه مجموعه کاملی ازتجهیزات جانبی رتبه اول فروش در بازارIP Camera را با در اختیار داشتن 33% از بازار جهانی به خود اختصاص داده است. محصولات حرفه ای  Axis با بهره مندی از بالاترین استانداردهای تولیدات اروپائی دارای 3 سال گارانتی تعویض در ایران بوده که این موضوع تائیدی بر کیفیت بالای محصولات وخدمات پس از فروش این کمپانی سوئدی می باشد.

 

axis.png

دوربین های تحت شبکه اکسیس بر اساس استانداردهای IP باز، به هر نوع شبکه IP متصل می شوند،که از جمله آنها بستر اینترنت، مانیتورینگ از راه دور و ضبط از هر نقطه در جهان است. آنها همچنین از ویژگی های پیشرفته تجزیه و تحلیل های ویدیویی، مانند تشخیص حرکت، تشخیص صدا و محافظت در برابر دستکار یشتیبانی می کنند.

اگر به دنبال یک راه حل نظارت تصویری مناسب برای تضمین امنیت افراد، مکان ها، و یا نظارت از راه دور بر اموال و امکانات خود هستید، Axis می تواند تمامی نیازهای شما را به بهترین شکل برآورده سازد.