دوربین مدار بستهدوربین مدار بسته گردان

اسيلوسکوپ ( Oscilloscope ) يک دستگاه اندازه گيری است که از آن برای مشاهده شکل موجها و اندازه گيری ولتاژ ، زمان تناوب ، اختلاف فاز و همچنين مشاهده منحنی مشخصه ولت – آمپر
عناصر نيمه هادی مانند ديود و ترانزيستور استفاده می شود .

 

سنسور DIS چیست؟ تفاوت سنسور DIS با سنسورهای CCD و CMOS در کجاست؟ کدامیک از این سنسورها مناسبتر هستند؟

اینها سوالاتی هستند که این روزها بسیاری از کاربران و خریداران دوربین‌های مداربسته آنالوگ از فروشندگان این سیستم‌ها می‌پرسند و جواب دقیق و مناسبی دریافت نمی‌کنند!

به تازگی در برخی از سایت‌های فروش دوربین فارسی زبان، مطالبی در این مورد درج شده که در واقع تعریفِ تبلیغی از DISهای تولیدی کمپانی HIKVISION چین است و این کمپانی آن را برای تبلیغ محصولات تولیدی خود در سایتش قرار داده است!

CCTV -and-security-systems-2014.jpg" alt="top-50- CCTV -and-security-systems-2014.jpg" title="images/CCTV/top-50-

ادامه مطلب

روند عرضه و تقاضا در بازار سیستم های امنیتی و دوربین مداربسته به سمتی گام برداشته است که تقاضا برای تولید دوربین هایی با کیفیت HD و FULL HD رو به افزایش است و دوربین هایی با تکنولوژی HDCVI به عنوان محبوب ترین تکنولوژی در زمینه دوربین های مداربسته آنالوگ شناخته می شوند.

با ورود این تکنولوژی به عرصه رقابت در زمینه سیستم های امنیتی و این مزیت که تکنولوژی HDCVI قابلیت ضبط تصاویر با کیفیت 720P HD و 1080P FULL HD را دارد و یکی از مزیت های اصلی این تکنولوژی این است که با بهبود کارایی سیستم های آنالوگ گذشته می تواند از دوربین های دید در شب، دوربین های مداربسته دام، دوربین مداربسته اسپیددام و دستگاه های DVR استفاده نماید.

 

 

پاسخ برخی مشکلات برای دستگاه هایDVR

اگر شما برای پروژه جدیدتان دستگاهDVRی تهیه نموده اید و برای نصب آن به مشکلی برخوردید در درجه اول می توانید با فروشنده و تولید کننده دستگاه مشکلتان را در میان بگذارید تا شما را در حل این مشکل یاری دهند و اگر به آنها دسترسی نداشتید این مقاله می تواند راه گشای مشکل شما باشد.

حال می رویم به سراغ پرسش ها و پاسخ ها در رابطه با برخی مشکلات پیش آمده :

تفاوت بین D1 و CIF  در رکورد دستگاه های DVR

رزولیشن تصویر و تعداد فریم های رکورد مهمترین ویژگی بر روی دستگاه های DVR می باشد.

برای ضبط تصاویر به صورت Realtime ( رکورد واقعی بدون پرش و وقفه ) ما احتیاج به 30 فریم در هر ثانیه داریم . و برای یک دستگاه DVR 4 کانال با رکورد رئال تایم ما نیز به- 120FPS -Frame Per Secoand  یعنی فریم بر ثانیه داریم.

برای دستگاه های 8 ، 16 ، 24 و 32 کانال نیز طبق جدول زیر :

مقالات دیگر...

صفحه1 از3